Klimatherm ile eskileri yapılarınızı yenileniyoruz

Dyo ısı yalıtım sektöründe Klimatherm ile giriş yaptı. Binalarda yüzde 50’ye varan enerji tasarrufu sağlayan Klimatherm yalıtım eksikliğinden kaynaklanan yoğuşma sorununu çözerek küf, bakteri oluşumu gibi sorunları ortadan kaldırıp binalardaki yaşam konforunu da artırıyor.

Tüm yapılarda uygulanabilen Dyo Klimatherm Isı Yalıtım Sistemi, yalıtım malzemeleri ve boya konusunda uzman personeli ve teknolojisi ile komple bir hizmet sunarken, 5 yıl boyunca ürün sistem garantisi veriyor. Dyo’nun Türkiye çapında 7 Bölge Müdürlüğü’ndeki ısı yalıtımı konusunda uzman kadrosu, projenin tüm aşamalarında teknik destek sağlıyor. 

Malzeme ve uygulamaların sağlıklı sonuç vermesi için müşterilere ve uygulamacılara gerekli bilgi paylaşımında hep ileriye adım atmıştır.

TSE- ISO Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi’ne sahip olan ve müşteri odaklı yaklaşımı benimseyen Dyo, mantolamada müşterilerinin karşılaştıkları her türlü soru ve soruna da hızlı çözümler üretiyor. 
Isı yalıtımında Dyo Klimatherm’i tercih edenler, Dyo güvencesi ve kalitesi ile binalarını koruyup ömrünü uzatırken, ısıtma ve soğutma amaçlı giderlerinde de yüzde 50’ye yakın enerji tasarrufu sağlıyor. Klimatherm Isı Yalıtım Sistemi’nin uygulandığı binalarda, Dyo’nun üstün teknolojileri ile dikkati çeken PTFE katkılı boyası teflonlu Teknotex ve nanoteknolojik  boyası Nanotex kullanılıyor.

DYO KLİMATHERM MANTOLAMA FİYATLARI

Dyo Klimatherm mantolama fiyatları, kullanılacak malzeme, bina özelliklerine ve yapılacak uygulamaya göre değişmektedir.

MALZEMELER

Yalıtım plakası

Isı yalıtım levha yapıştırma harcı

Isı yalıtım levha sıvası

Dübel

Köşe profili

Su basman profili

Sıva filesi

Dekoratif sıva

Astar dolgulu

Boya silikon esaslı

SARFİYAT

1.00

4.50

4.50

6.00

0,25

0,10

1,10

3,50

0,15

0,40

BİRİM

m²

kg

kg

ad

mt

mt

m²

m²

kg

kg 

Dyo Klimatherm Mantolama M2 Fiyatı :........... TL

Dyo klimatherm ısı yalıtım sistemleri

Dyo Klimatherm mantolama fiyatı almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Klimatherm ETAG BELGESİ

TZUS tarafından  Klimatherm Taşyünü ve EPS sistemleri için onaylanmış ETAG  belgesi

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
TOP