İSONEM HAKKINDA

ISONEM Kurulduğu 2004 yılından itibaren ihracatı hedef alan bir firmadır. Başta Amerika, İngiltere, Kanada, Avrupa ve Afrika da bir çok ülke de su yalıtımı konusunda kalitesini tüm dünyaya ispatlamıştır.

İhracatını yaptığı 100'e yakın ülkenin yanı sıra bir çok ülkede distribütörler oluşturmuş, satış showroomları açmış ve dünya genelinde prestijli projelere imzasını atmıştır.

11 yıl da dünyada çok ciddi bir pazar oluşturan ISONEM markasının başarısı bir rastlantı değildir.

ISONEM, öncelikle ihtiyaç duyulan su yalıtım ürünlerinin üretimini kendi argesinde geliştirmiş ve bu ürünleri dünya pazarlarına yine çok iyi eğitimli personelleriyle sunmuştur. ISONEM markasının başarısında kaliteli ürünlerinin yanı sıra firma çalışanlarının payı büyüktür.

 

 

SU YALITIM ÜRÜNLERİ

ISONEM HYBRID

ISONEM HYBRID en son teknolojide geliştirilmiş yeni nesil yalıtım ve zemin kaplamasıdır. Özelliklerinden dolayı birçok yalıtım ve zemin kaplamasının...

ISONEM BE 89 2K

ISONEM BE 89 2K, çift komponentli, elastikiyet ve mukavemeti çeşitli katkı ve polimerlerle güçlendirilmiş bitüm+çimento esaslı, elastik ve çabuk kuruyan...

ISONEM SB SUPER BILESEN

Özel mineral dolgu ve polymer bileşenlerinden oluşan, güçlü aderans kabiliyetine sahip, mükemmel su direnci ve UV direnci olan son derece...

ISONEM MS POLYMER

ISONEM MS POLYMER en son teknolojide üretilen saf halde mükemmel özelliklere sahip bir polimerdir. Kullanıma hazır, UV dirençli, parlak, sert elastik bir yapıdadır.

ISONEM MS POLIA

ISONEM MS POLIA en son teknolojide üretilen mükemmel özelliklere sahip bir polimerdir. Kullanıma hazır, UV dirençli, elastik bir yapıdadır.

ISONEM BE 89

%700 Elastik sıvı kauçuk kaplamadır. Sürülerek uygulandığı yüzeylerde kuruduktan sonra eksiz ve su geçirmez bir kaplama oluşturur.

ISONEM DF 9

Elastomerik reçine esaslı solvent içermeyen tek bileşenli akrilik polimer esaslı su yalıtım malzemesidir. Uygulandığı yüzeyde kuruyarak eksiz...

ISONEM A4

Polimer esaslı yüksek dolgu ve köprüleme özelliğine sahip mastiktir. U.V, güneş ve dış hava koşullarına karşı oldukça dayanımlı, dirençli ve elastiktir.

ISONEM M 36

Suyu Anında Donduran Şok Tozu Kullanıma hazır, suyu anında donduran şok priz çimentosudur. Su ile temas ettiğinde yaklaşık kırk saniyede prizini alarak suyu keser.

ISONEM D 10 LATEKS

Beton, sıva, şap, çimento esaslı yalıtımlar veya seramik uygulamalarında harcın içine katılarak ya da yüzeye sürülerek uygulanan ve harca yapışma mukavemeti elastikiyet, aderans arttırıcı özellik katan bir sıvıdır.

ISONEM MD 28

Çimento esaslı, iki bileşenli, çatlak köprüleme kapasiteli ve üzerinde yürünebilen, yüksek aşınma mukavemetine sahip bir yalıtım ürünüdür. Sürülerek uygulanır, yüksek elastikiyete sahiptir.

ISONEM M 35

Tek bileşenli çimento esaslı süper kristalize su yalıtım ürünüdür. Beton yüzeylere hem negatif hem de pozitif taraftan uygulanarak derinlemesine yalıtım sağlar uygulandığı yüzeyde içerisindeki...

ISONEM MS 20

Rutubetli ve tuzdan zarar görmüş duvarların ıslahı için üretilmiş özel sıvadır. Duvarlar yağışlarla birlikte, topraktaki mevcut karbonat, sülfat gibi çeşitli tuzlarla kanallar ve boşluklar vasıtasıyla çekerler.

ISONEM M 03

Su Geçirimsiz Elastik Tamir Harcı Çok elastik, sızdırmaz, çatlamaz, yapışma mukavemeti yüksek çimento esaslı tamir harcıdır. Polimer ve elyaf katkılarıyla modifiye edilmiştir.

ISONEM MS 80

Uygulandığı dış cephede film tabakası oluşturmadan görüntüyü ve dokuyu bozmadan doğallığını koruyarak su geçirimsiz hale getiren siloxan esaslı şeffaf bir yalıtım ürünüdür.

ZEMİN KAPLAMALARI

ISONEM SHINE FLOOR

İki bileşenli, parlak, renkli, reçine esaslı kendiliğinden yayılan solvent bazlı zemin kaplamasıdır. Kuruduktan sonra elastik ve eksiz bir katman oluşturur.

ISONEM FLOOR PAINT

ISONEM FLOOR PAINT tek bileşenli, su bazlı renkli akrilik esaslı kaplama malzemesidir.

ISONEM ASFALT PAINT

Eski yada yeni dökülen bütün asfaltlara uygulanabilir. Zeminin kuru olması gereklidir.

ISONEM PU FLOOR

Poliüretan Zemin Kaplaması ISONEM PU FLOOR iki bileşenli, solvent bazlı, renkli, poliüretan esaslı, kendiliğinden yayılan sert-elastik özellikte zemin kaplamasıdır.

ISONEM FLOOR 2K

Epoksi reçine esaslı, kimyasal/fiziksel mukavemeti yüksek kaplamalar oluşturan metal ve beton yüzeylerin kimyasal/fiziksel dış etkilerden korunmasına yardımcı olur.

ISONEM LIQUID GLASS

Cam, mozaik, fayans, porselen, seramik, mermer, granit, doğal taş, ahşap, beton, şap, pvc, galvaniz sac, alüminyum vb. yüzeyler üzerine yapışması mükemmeldir.

ISONEM EP PRIMER

İki Bileşenli, Solventsiz Epoxy Esaslı Astar ISONEM EP PRIMER iki bileşenli, şeffaf, hijyenik astar malzemesidir. Kolay uygulanır, aderansı mükemmeldir.

ISONEM LITYUM HARDENER

Beton zeminlerle kimyasal tepkime vererek nüfuz eden, yoğunlaştıran ve koruyan, nefes alabilen, aşınmaya dayanıklı ve son derece sert, yoğun, dayanıklı yüzey katmanı oluşturur.

ISONEM SS SOIL HARDENER

Her türlü toprak ve agreganın kararlı hale getirilmesi katılaştırılması, sertleştirilmesi veya tozuma önleyici solüsyon olarak kullanılan ekolojik bir solüsyondur.

ISONEM EP GROUT MORTAR

Özel mineral dolgu ve solventsiz epoksi bileşenlerden oluşan, yüksek mekanik dayanıma sahip, karıştırıldığında akıcı, kendiliğinden yayılabilen döküm harcıdır.

ÖZEL BOYALAR

ISONEM UNIVERSAL ASTAR

Akrilik Emülsiyon Esaslı Konsantre Astar Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, şeffaf iç ve dış amaçlarla kullanılan universal bir astardır.

ISONEM BE 99

Sürülerek uygulandığı yüzeyde kuruyarak eksiz, elastik ve su geçirimsiz bir tabaka oluşturan boyadır. Dekoratif bir kaplama oluşturur.

ISONEM ANTI SOUND PAINT

Ses engellemeye ve azaltmaya yarayan akustik boya ISONEM ANTI SOUND PAINT, sesi en iyi şekilde absorbe edecek ve yalıtacak şekilde tasarlanmıştır.

ISONEM ANTI-FIRE PAINT

Yangın Geciktirici Boya Yangın geciktirici, alev almaz boyadır. Sürülerek uygulandığı yüzeyde kuruyarak eksiz bir tabaka oluşturan iç cephe yangın boyasıdır.

ISONEM ANTI FIRE PAINT PLUS

Yangın geciktirici, su bazlı boyadır, yapıların yangından 120 dakikaya kadar korunması için geliştirilmiş, genleşerek yangın yalıtımı sağlayan intumesan yapıdadır.

ISONEM THERMAL PAINT

Boya uygulanacak yüzeyler kirden, yağdan, pastan, gresten, gevşek kısımlardan ve diğer yabancı malzemelerden arındırılmış olmalıdır.

ISONEM THERMAL ROOF

Su ve ısı yalıtımlı likit olarak uygulanan bir kaplamadır. THERMAL ROOF NASA tarafından Uzay shuttle programı çerçevesinde geliştirilmiş seramik mikro kürecikler ile güçlendirilmiştir.

ISONEM PEELABLE PAINT

Su Bazlı Soyulabilir Yüzey Koruma Sistemi boyalı ve boyasız birçok farklı dik ve yatay zemine koruma amaçlı su bazlı, beyaz, şeffaf veya renkli olarak üretilebilen soyulabilir kaplamadır.

ISONEM ANTI RADIATION PAINT

Yüksek ve düşük frekanslı elektromanyetik radyasyona karşı kalkan görevi gören ve aynı zamanda ortamdaki manyetik alanı çekerek, ortamı radyasyondan izole eder.

MANYETİK SIVA

Yapısındaki manyetik metal sayesinde, arkasında mıknatıs olan resim, poster gibi şeyleri, boyaya zarar vermeden yüzeye tutturabilen, renk değişimi yapmaz.

ISONEM POOL

Çift bileşenli, mavi renkte reçine esaslı havuz boyasıdır. Sudan ve su basıncından etkilenmez. Seramik kullanılmayacak havuzlar için uygun bir üründür.

ISONEM MARKER WALL PAINT

Duvarlarınıza, sıralarınıza, kapılarınıza, dolaplarınıza, toplantı salonlarınıza vb. her yere uygulandığında yüzeyi yazılabilir silinebilir formata dönüştürür.

ISONEM MS 82

Binaların iç ve dış duvarlarında doğa koşullarından oluşan nem ve rutubet sorunlarının giderilmesi için üretilmiş çok güçlü bir yalıtım boyasıdır.

ENDÜSTRİYEL KİMYASALLAR

ISONEM ANTIFIRE POWDER

Yangınla mücadelede dünyadaki en son teknolojidir. Genel işlevi uygulandığı yüzey moleküler ortamda kapsüle ederek muhtelif dış etkenlere karşı korur.

ISONEM SOIL WATER TRAP

Toprak Su Tutucu Kullanımı kolay, süper su emici bir toprak katkı maddesidir. Bahçelerde, seralarda ve çevre düzenleme işlerinde kullanılır.

ISONEM ANTI-FIRE SOLUTION

Alev almaz ve yanmaz solüsyon ANTI-FIRE yanmazlık solüsyonu uygulandığı yüzeyi moleküller olarak kapsüle eder ve oksijenle temasını engeller.

ISONEM UNI-CLEAN

Her türlü seramik uygulamasında, karo üzerinde kalan derz kalıntılarını hızlı ve etkili bir şekilde temizlemek ve çıkartmak için geliştirilmiş genel amaçlı bir temizleyicidir.

ISONEM ANTI MOLOTOF

A, B ve C sınıfı yangınları, başlangıcında çok daha hızlı, güvenli ve daha etkin bir şekilde söndürebilmesi amacıyla geliştirilmiş üstün nitelikte bir üründür.

ISONEM UNI-CLEAN PLUS

Çok nemli yerlerde, duvar yüzeylerinde problem oluşumu engellenemeyen bir olaydır, bu göründüğü gibi yüzeysel bir olay olmayıp.

TOP